Зеленський: під Бахмутом гаряче, наступний тиждень буде дуже вагомим для захисту

Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що наступний тиждень буде дуже вагомим для захисту нашої країни від російських окупантів. Наразі, за його словами, дуже гаряче під Бахмутом.

Про це глава держави сказав під час традиційного вечірнього звернення у неділю, 2 квітня. Він підкреслив, що російська агресія має пройти через повну поразку: військову, економічну, політичну, юридичну (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

“2 квітня, ми відзначаємо річницю визволення нашої Київщини від р*шистської армії. 2 квітня з території Київської області втік останній окупант. Буде такий день, коли ми скажемо: останній окупант втік чи вбитий на Донеччині, на Луганщині, на Херсонщині та на всьому нашому півдні. Вільним і знову безпечним буде і Крим. Україна поверне все своє. Наступний тиждень буде особливо вагомим для нашого захисту, для нашого руху до перемоги. Вже готуємось до запланованих подій та рішень”, – заявив Зеленський.

Також глава держави розповів, що сьогодні російські терористи знову вдарили по Костянтинівці Донецької області.

“По звичайних житлових кварталах. Шістьох людей убито цим російським обстрілом. Три жінки, три чоловіки. Звичайні люди звичайного містечка на Донбасі. Мої співчуття рідним і близьким загиблих… Ще 11 людей отримали поранення. Росія застосувала проти Костянтинівки ракети С-300 і систему залпового вогню “Ураган”, – сказав гарант.

Крім того, вранці 2 квітня російські терористи вдарили також по Конотопському району Сумської області.

“Минометний вогонь. Двоє загиблих. Мої співчуття всім рідним, близьким, усім сім’ям… Це лише кілька прикладів із десятків ударів на добу. Є лише один шлях зупинити російський терор, повернути безпеку всім нашим містам та громадам – від Сумщини до Донбасу, Харківщини Херсонщини, Київщини до Ялти. І цей шлях – військова перемога України. Жодного іншого шляху немає і не буде”, – додав президент.

Гарант заявив, що держава-зла, для якої стала нормою бити з “Ураганів” по житлових будинках, запускати С-300 містами, обстрілювати звичайні села, людей має бути розбито. Він подякував усім, хто наближає цей час.

“Дякую нашим воїнам, які борються під Авдіївкою, Мар’їнкою, під Бахмутом… Особливо Бахмутом! Там сьогодні особливо жарко! Під Білогорівкою, під Кремінною та всіма нашими містами, містечками та селами Донбасу! Стійкість кожного – це стійкість усієї України, допомога кожному на позиції поряд – це допомога всій Україні!” – сказав Зеленський, особливо наголосивши на 77-й окремій аеромобільній бригаді, 67-й та 92-й окремих механізованих бригадах, десантниках “Вісімдесятки”, 5-й окремій штурмовій бригаді.

Також він окремо подякував морпіхам 35-ї та 36-ї бригад, артилеристів 55-ї окремої бригади, 64-го та 66-го окремих гарматних дивізіонів 406-ї артилерійської бригади.

“Дякую вам, воїни! Дякую всім, хто береже Запоріжжя, Херсонщину, напрямок Дніпропетровщини та Харків, Сумщину та Чернігівщину… Всім, хто береже наш кордон. Хто рятує наших людей від ран, від болю. Обов’язково та окремо я хочу подякувати всім , хто тренує наших воїнів, тому що саме на потужному тренуванні базується успішний бойовий результат”, – сказав президент.