“Ця пара – приклад для багатьох.. Це тільки уявити!”: подружжя українців відзначають 75 років разом, історія неймовірного кохання

Новини

Парасковія Андріївна та Василь Андрійович із села Кухарі на Київщині 22 лютого відзначать 75 років разом. Як парі вдалося стільки років втримати затишок, тепло й кохання у родині та що про них кажуть найрідніші.

Як йдеться в сюжеті 1+1, жінці – 92 роки, чоловікові – 96. Цьогоріч подружжя відзначає друге діамантове весілля. Історія їхнього кохання почалася із землянки під час Другої світової війни. politeka.net

Парасковія згадує, що у молодості любила хлопців, які гарно співають та танцюють, а Василь не був любителем ні одного, ні іншого. “Але він був красивим! Найкрасивішим на все село”, – каже жінка. Пара одружилася, згодом у них народилася донька Надія.

У 1950-х подружжя переїхало працювати до Києва на будівництві. А щойно вийшли на пенсію, повернулися в рідні Кухарі, побудували будинок, зайнялися господарством. 7 років тому у Василя Андрійовича стався інсульт, з того моменту чоловік паралізований, але кохана завжди поряд. А ще у пари є ритуал: о 13:00 вони щодня п’ють каву.

Минулої весни пара вдруге за життя застала війну, два місяці родина була у Львові. Їхнє село добряче постраждало через повномасштабне вторгнення РФ, але за першої ж можливості родина повернулася додому.

“Я потрапив у цю родину 52 роки тому. Ця пара – приклад для багатьох. 75 років – це тільки уявити!” – каже зять Владислав Попов.

75 років, ювілейна річниця весілля – коронне весілля або друге діамантове.