Ця україночка – Офіцер окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Вікторія

Новини

Oleg Vyshniakov / Олег Вишняков

Друзі, ця дівчина на фото здається маленькою і тендітною на фоні своїх побратимів. Але нехай це не вводить вас в оману, бо ця україночка – Офіцер окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого Вікторія.

Вона розпочала свою військову кар’єру з контрактної служби, щойно їй виповнилося вісімнадцять.

Вікторія ще з дитинства грала з хлопцями у футбол, цікавилась військовою справою, займалася важкою атлетикою. Тому коли після закінчення правознавчого коледжу оголосила про рішення одягнути однострій українського воїна, ніхто з її близьких не здивувався.

Свій військових шлях вона розпочала в батареї артилерійської розвідки. Бойові завдання вона виконувала, зокрема, і в районі проведення ООС.

Широкомасштабне вторгнення росіян офіцер зустріла на Рівненському загальновійськовому полігоні, де бригада проходила бойове злагодження.За кілька годин підрозділ Вікторії вирушив для виконання бойових задач на Київщину.

А на початку осені доля підготувала дівчині ще одне випробування…

— Першого вересня ворог накрив нас з артилерії. Командиру перебило руку, зачепивши артерію. Окрім того, він дістав кілька осколкових поранень, — пригадує події того дня офіцер.

Командування підрозділом довелося їй взяти на себе. Кілька разів вони змінювали місце дислокації, аби ввести противника в оману. Надалі, за командою керівництва, офіцер організувала переміщення особового складу ближче до лінії фронту, обравши для цього вигідні позиції – провела рекогносцировку, визначилася з маскуванням техніки, впевнилась у безпеці.

Наразі Вікторія разом із підрозділом перебуває на Харківщині в безпосередній близькості від лінії фронту. Вона прагне, аби всі її побратими залишилися живими й неушкодженими в нашій визвольній війні…

С такими дівчатами як в Україні, ми можемо спати спокійно! Дякуємо вам, наші незламні красуні !

На зображенні може бути: 4 людини та на відкритому повітрі

Джерело