«Вчора в бою загuнув мій коханий, він залишив мені маленьку дитинку, яка живе в мені»: допис дружини героя зворушив українців до сліз

Новини

У бою з російськими окупантами загинув український військовослужбовець Віталій Киркач-Антоненко, активіст із Донеччини, який не дочекався кількох місяців до народження своєї дитини.

Про це розповіла у Facebook його дружина Наталія Киркач-Антоненко, повідомляє Про Львів.

Жінка поділилася, що з майбутнім чоловіком познайомилася у 2004 році на виборах у Донецьку. Їх спільним покликанням стала проукраїнська патріотична позиція та діяльність.

“Вчора в бою з ворогом загинув мій безмежно коханий чоловік, мужній воїн, громадський діяч Віталій Киркач-Антоненко

В перший день повномасштабної війни Віталій пішов боронити нашу країну. Україна та любов і служіння їй були завжди для нього на першому місці. Це непоправна втрата для патріотичного руху Донеччини. Ми зустрілись в Донецьку у 2004 році під час виборів. Наша спільна проукраїнська позиція зблизила нас на все життя. Моє серце розривається від спустошення і жаху перед майбутнім життям в якому немає найсвітлішою людини, яку я колись зустрічала в житті.

Вітасик залишив мені найголовніший подарунок який тільки може бути в цьому світі – маленьку дитинку, яка живе в мені. Сподіваюсь через пів року вона народиться і подивиться на мене його добрими і ніжними батьківськими очима. Дякую всім за співчуття та підтримку. За тебе, моє кохання, помстяться хоробрі воїни нашої любої України.

Для всіх, хто знав Віталіка, пам’ятає і хоче допомогти мені та нашій спільній дитинці залишаю реквізити:

Картка Приват Наталія Киркач-Антоненко 5168755472556121

І цільова банка Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/8fQD4Fg1KL”

Джерело