Тищенко відмовився повертатися в Україну та прикрився Зеленським

Новини

За словами Тищенка, вище керівництво знає про його поїздку за кордон

Нардеп прокоментував свій візит у Таїланд: «Чітко виконував поставлені Верховним Головнокомандуючим задачі»

Народний депутат Микола Тищенко заявив, що наразі не повернеться додому, адже має справи у Таїланді. До того ж про його робочу поїздку знає вище керівництво. Про це нардеп повідомив у соцмережах. glavcom.ua

Тищенко зауважив, що у грудні на нараді народним депутатам «Слуги народу» було поставлено задачу: розвинути дружні взаємовідносини в напрямку Азії та Африки. Наприклад, у В’єтнамі української делегації не було з 2014 року.

«Тож наразі я дійсно перебуваю з відрядженням в Азії. Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції. Триває війна і ми лише виконуємо накази», – розповів нардеп.

Тищенко додав, що своє місцезнаходження не приховує, а всі його зустрічі офіційні та задокументовані. Також він нагадав, що є співголовою групи дружби із В’єтнамом.

Спершу депутат відвідав Хошимін. Проте з метою безпеки розкаже про результати відрядження по приїзду у доповіді.

«Друга зупинка. Королівство Тайланд. Так, дійсно, сьогодні я другий день перебуваю у цій країні разом зі спеціалістами по регіону. Результат: проведено зустріч з представниками королівської родини та досягнуто важливого дипломатичного погодження для підтримки України», – наголосив Тищенко.

Далі у його планах повернутися до В‘єтнаму, де також будуть проведені робочі зустрічі у межах групи дружби з в’єтнамськими колегами-парламентарями.

Нардеп підкреслив, що за наказом вищого керівництва Азіатський напрямок наразі є одним з пріоритетних.

«У політику я прийшов завдяки президенту і виборцям, всі свої обіцянки перед якими я виконав. І надалі продовжу, незважаючи на жодні брудні технології, чітко виконувати поставлені Верховним Головнокомандуючим задачі. І не відступлю, адже його вектор повністю відповідає моєму прагненню побудувати гідну країну та єдину націю», – зазначив Тищенко.

Він додав, що наразі його відрядження продовжиться, як і планувалось. За словами Тищенка, він діє виключно в інтересах України, що сьогодні включає в себе налагодження дипломатичних стосунків на міжнародній арені для прискорення нашої перемоги.

Крім того, депутат пообіцяв повернутися з позитивним результатом для країни.