Тисячі піддонів із гумманітаркою кинули гнити на складах: не дісталася туди, де потрібна найбільше

Новини

На Львівщині виявили склад із тоннами гуманітарних товарів невідомого походження.

На Львівщині було виявлено склад площею 1600 кв. м із залишеною гуманітарною допомогою. Наразі встановлюється походження товарів, які там перебували. politeka.net

Про це повідомляє Бюро економічної безпеки (БЕБ).

Так, було виявлено тисячі піддонів на складі. Вони були заповнені харчовими продуктами, дитячими товарами, постільною білизною, ковдрами, засобами гігієни, побутовою хімією та одягом. Все це гнило на складах.

Керівник Територіального управління БЕБ у Львівській області Валерій Тацієнко повідомив, що зараз намагаються з’ясувати, як ці товари потрапили на територію України. Також варто розслідувати, чому гуманітарку не було розподілено та дізнатися інформацію про її продаж іншим особам.

Було встановлено, щоб завезти цей вантаж, знадобилося приблизно 60 вантажівок-фур і такі переміщення не могли залишитися непомітними. Лише консервів орієнтовно знайдено 74 тонни на 20 млн. грн. При цьому остаточний підрахунок усіх товарів ще не закінчено.

“Українці вдячні міжнародним партнерам за підтримку. І одне із завдань Бюро економічної безпеки – забезпечити, щоб і фінансова, і гуманітарна допомога від країн-партнерів витрачалася та рухалася за призначенням – туди, де потрібно найбільше”, – додав Тацієнко.