“У горі та розпачі мама, дружина і діти”: в боях за Україну загинув захисник із Харківщини. Фото

Новини

На Харківщині у День захисників і захисниць згадували земляків-Героїв, які віддали своє життя за мирне життя і свободу України. Серед них – нацгвардієць Олександр Завгородній, котрий загинув на Запорізькому напрямку.

Чоловік протягом місяця вважався зниклим безвісти, а десять днів тому повернувся додому “на щиті”. Про захисника розповіли в Золочівській селищній раді   obozrevatel.com 

Зазначається, що Олександр Миколайович Завгородній, 1971 року народження, був родом із села Чепелі.

Із повномасштабним вторгненням ворога він став на захист рідного краю і всієї країни. Служив у лавах бригади оперативного призначення “Спартан” імені полковника Петра Болбочана (Національна гвардія). Мужньо боронив свободу та незалежність держави, був справжнім патріотом і відважним воїном.

"У горі та розпачі мама, дружина і діти": в боях за Україну загинув захисник із Харківщини. Фото

Із 13 серпня нацгвардійця оголосили зниклим безвісти. У його мами, дружини та діток залишалася надія побачити його живим. На жаль, цього не сталося: наприкінці вересня надійшло підтвердження загибелі воїна. Його життя обірвалося на Запорізькому напрямку – в боях біля села Роботине.

Олександру Завгородньому навіки лишилося 52 роки. Захисника поховали 22 вересня в його рідному селі.

“Захищаючи Україну, він до кінця залишився вірним присязі. Сумуємо разом із рідними і односельчанами, схиляємо голови у скорботі. Світла пам’ять кожному, хто віддав життя за Україну”, – зазначили в громаді.