В Дніпрі 8-річна Софійка вигадала, як допомогти татовому підрозділу: воїн після полону знову вирушив на фронт

Новини

Софія – дочка захисника Азовсталі, який вступив у боротьбу за своє місто Маріуполь одразу на початку війни.

У Дніпрі восьмирічна Софія Клименко, разом із своїми однодумцями з вокальної студії, проводить збір коштів на придбання пікапа для підрозділу, в якому служить її батько, Юрій Клименко – один із захисників “Азовсталі”. Після поранення та подальшого звільнення Юрій повернувся на фронт.

Діти влаштували невеликий концерт у центрі Дніпра для цієї благородної справи.

Софія – донька захисника Азовсталі, який вступив у боротьбу за своє місто Маріуполь вже на початку війни. Мама з донькою евакуювалися з окупованої території до Дніпра. Тато ж залишався на передовій.

Із батьком був відсутній зв’язок, але він намагався контактувати через записки на картоні та фотографії, які відправляв за можливості. Однак Юрій отримав поранення і потрапив до лікарні у Донецьку, де провів 40 днів. Після обміну полоненими та одужання, він одразу провів вінчання із своєю коханою. Згодом у них народилась молодша донька Соломійка.

Юрій повернувся до лав Збройних Сил і вже півроку служить на фронті.

Старша донька, Софія, дізналася про потребу у пікапі в батьковому підрозділі та вирішила допомогти. Ідею підтримали її викладачка вокалу та усі учні студії. Вони влаштували виступ, під час якого співали тільки українські пісні, які відображали їхню глибоку патріотичну душу та бажання допомогти своїй країні.

Маленькі виконавці вразили аудиторію своєю щирістю та емоційністю, і багатьом дорослим не вдалося стримати сльози.

Джерело: ТСН.