“У кожну свою роботу вкладав душу і серце”: у боях під Авдіївкою загинув столяр Харківського театру для дітей. Фото

Новини

У боях за Україну під Авдіївкою загинув воїн із Харківщини Сергій Коротецький. До повномасштабного вторгнення він 22 роки працював у Харківському театрі для дітей та юнацтва, очолював цех з виготовлення столярних виробів.

Колеги згадують про Сергія як про столяра з “золотими руками”, у кожну свою роботу, стверджують у театрі, він вкладав частинку власної душі. Про загибель воїна повідомили у пресслужбі театру, де він працював.

"У кожну свою роботу вкладав душу і серце": у боях під Авдіївкою загинув столяр Харківського театру для дітей. Фото

“Є такі новини, які писати вкрай гірко та боляче… Ми навіть ще самі не усвідомили, що під Авдіївкою, героїчно захищаючи наші землі, загинув начальник цеху з виготовлення столярних виробів – Сергій Коротецький. Золоті руки нашого театру, він вмів “товаришувати” з будь-яким деревом, адже усі дерев’яні вироби були йому під силу. В кожну свою роботу він вкладав душу і серце, точно уявляв, як краще буде вона виглядати на сцені, щоб приводити у захват маленьких і дорослих глядачів. Більше двадцяти років Сергій Вікторович працював у нашому театрі, прийшовши у 2000-му році на посаду столяра, він у цьому ж році одразу став начальником цеху з виготовлення столярних виробів і працював невпинно і завзято”, – зазначили у Харківському театрі для дітей та юнацтва.

"У кожну свою роботу вкладав душу і серце": у боях під Авдіївкою загинув столяр Харківського театру для дітей. Фото

Народився воїн 12 жовтня 1970 року. Жив у населеному пункті Південне Харківського району. На захист України 53-річний Сергій Коротецький став у січні 2023-го. І останній бій прийняв 2 грудня поблизу населеного пункту Очеретине, що на Авдіївському напрямку, уточнили у Південній міській територіальній громаді.

Воїн був водієм зенітного ракетного відділення ракетного взводу механізованого батальйону.

“Ми чекали його повернення, щоб за чашкою чаю обмінятися новинами, почути унікальні звуки металу та дерева з його майстерні і затамувавши подих здогадуватись, над якою красою він чаклує. Ми молились за нього, але Бог забирає найкращих. Мабуть, на небі плеяда митців вже створює виставу, і для неї не вистачало красивих декорацій. Нам боляче відпускати Вас туди, Сергію Вікторовичу, але життя розпорядилося інакше. Тепер оберігайте, будь ласка, наш театр з неба, а ми завжди будемо пам’ятати Вас та дякувати за Вашу мужність і героїзм”, – зазначили у Харківському театрі для дітей та юнацтва, висловивши співчуття рідним та близьким Героя.

"У кожну свою роботу вкладав душу і серце": у боях під Авдіївкою загинув столяр Харківського театру для дітей. Фото