“Якщо ти у формі, то на тебе в Києві дивляться, як на л*йно”: Захисниця Валькірія розповіла, яке бачить ставлення до військових у тилу

Новини

Санітарна інструкторка евакуаційного відділення 3-ї окремої штурмової бригади Валентина з позивним Валькірія розповіла, яке бачить ставлення в тилу до військових. В інтерв’ю Раміні Есхакзай вона зазначила, що, на її думку, українці забувають, що триває війна, передають Патріоти України.

«Кілька місяців тому була відпустка, наступного дня хотілося назад. Я помітила, що людям все одно, що в країні війна. Я не проти, що люди відпочивають, адже економіка має підійматися, люди мають працювати, щоб прогодувати себе. Але, коли ти приїжджаєш до Києва у формі, на тебе дивляться, як на лайно. Тільки коли прилітає ракета кудись, всі згадують, що війна. Більшість волонтерів, які нам допомагають, — жінки», — зізналася бойова медикиня.

Валькірія також дала пораду українцям. «Хочу сказати, щоб усі вчилися та самовдосконалювалися, адже війна буде довго, і в тій чи іншій ситуації ти маєш реагувати швидко. Донатьте, допомагайте, просто моральна підтримка військових важлива», — каже вона.