У Медведєва знову істерика: йому примарилось “відновлення Речі Посполитої” та війна проти Росії

Новини

Дмитро Медведєв не перестає дивувати своїми заявами про нібито “зміну геополітичної карти”, зокрема, через підтримку Польщею України.

Заступнику голови Ради Безпеки РФ Дмитру Медведєву не дає спокою всебічна підтримка України союзниками, зокрема Польщі, у боротьбі з російською агресією, яка принесла війну на територію нашої держави. Путінський поплічник влаштував чергову істерику та заявив про війну з Росією.

Про це він написав у Telegram. ТСН

Так, Медведєв заявив, мовляв, Польща хоче “приєднати” до себе Україну та “відновити Річ Посполиту” щоб у майбутньому воювати проти Росії.

“Поляки знову мріють про ідею відродження міждержавної унії з Україною та відновлення імперії – Речі Посполитої “від моря до моря”…. Польща черпає натхнення з карт 400-річної давнини, коли частини нинішньої України були у її складі”, – написав він.

Також експрезидент РФ вважає, що Польща нібито має намір взяти “геополітичний реванш” у Росії.

“Поляки сплять і бачать, що вони знову круті і що всі ресурси Росії кинуті на стримування нової Речі Бандеросполитої. Тільки ось ляхи прорахувалися зі своєю idеe fixe – надворі не середина XVII століття. А Польща – не рівня Росії і ніколи їй не буде”, – видав Медведєв.

В кінці своєї писанин Медведєв пригрозив Польщі та Україні ракетними ударами, зокрема із застосуванням ядерного озброєння.