Захопити всю Україну, а далі – відродити СРСР: Буданов детально розповів про цілі РФ

Новини

Кирило Буданов розповів про плани Кремля, який сподівалася “взяти Київ за три дні”.

Очільник ГУР Кирило Буданов розповів, що на початку повномасштабного вторгнення до України керівництво Росії ставило за мету – повний контроль над державою. Проте окупанти розглядали різні варіанти, аби, залежно від ситуації, вибрати підходящий.

Про це він сказав у інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Ви знаєте, спочатку я думав, що це якесь недопрацювання, недолугість. Так, мета спочатку була – повний контроль України. Але далі щось треба було формулювати. Якщо ще військовий аспект вони якось сформулювали для себе – це в них були таємні документи, але політично для суспільства, для цієї маси вони нічого такого конкретного не дали. Але з часом я зрозумів, що вони правильно зробили. Найімовірніше за все, вони розглядали всі варіанти, тому й зробили собі таку вилку, щоб у будь-який момент мати можливість сказати: “ми всіх перемогли”, “мета досягнута”, “перемога, ура!”, – пояснив очільник ГУР.

Він також нагадав, що у перші дні вторгнення окупанти розраховували не пізніше ніж на третій день увійти до урядового кварталу, підняти або два прапори – російський та український і змінити керівництво, або взагалі один російський прапор.

“Вони, до речі, цю ідею так і до кінця не пропрацювали. І далі, не пізніше ніж на 10-ту добу після цих трьох днів, тобто на 13-14 день подавити осередковий спротив у разі, якщо він буде. Бо вони навіть дуже сумнівались, що він буде. Ось уся мета”, – зауважив Буданов.

Кінцева мета росіян була – відродження Радянського Союзу.

“Вони й зараз цього хочуть. Але, як то кажуть, слово на три букви – “увы”, – резюмував головний розвідник України.