У Мережі обурені “виступом” Руслани у фіналі “Євробачення-2023”: співачка відреагувала

Новини

Фани розкритикували організаторів за коротку появу зірки у шоу.

Фінал “Євробачення-2023” у Ліверпулі відгримів у ніч проти 14 травня, однак скандали навколо шоу набирають обертів. tsn.ua

Так, українці залишилися невдоволені тим, що заспівати на головній сцені конкурсу не запросили переможницю “Євробачення-2004” співачку Руслану. Глядачі до останнього сподівалися, що вони побачать виступ виконавиці.

Однак Руслана з’явилася в ефірі “Євробачення-2023” лише на декілька хвилин. Під час виступу переможця “Євробачення-2010” Дункана Лоренса співачку показали на відео з Києва, де вона у натовпі стояла з прапором на тлі “Золотих воріт”.

Руслана в ефірі

Фанати співачки у Мережу розкритикували оргкомітет та написали, що такий вчинок був просто не чесний по відношенню до Руслани.

Руслана мала бути на сцені Євробачення!

Ганьба організаторам.

Слів нема, яка це підстава…

Не розумію, чому Руслану не запросили? Вона перша, хто прославив Україну на “Євробаченні”.

Організатори явно мали упереджене ставлення до набору виконавців.

Співачка не могла залишитися осторонь та відреагувала на таку підтримку з боку фанів. Критикувати організаторів Руслана не стала. Виконавиця додала фото у своєму легендарному костюмі з виступу “Дикі танці”.

“Неважливо, на якій ти сцені, головне – це публіка і що тобі є, що сказати”, – підписала кадр Руслана.

Нагадаємо, що ще до початку конкурсу між організаторами та Русланою виник гучний скандал, через те, що співачку не запросили виступати на шоу. Своєю чергою організатори запевняли, що виконавиця обов’язково буде задіяна у гранд-фіналі.