ЗСУ за крок від операції, яка знищить угруповання рф біля Бахмута: “Доведеться бігти, інакше загинуть”

Новини

Захисники явно готують ліквідувати військові росії на одній ділянці, адже навколо вже почалися контратаки.

У районі Бахмута українським захисникам вдається контратакувати на Бахмутському напрямку у районах передмістя. Лише за добу ЗСУ захопили понад 10 російських позицій на Бахмутському напрямі.

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ, льотчик-інструктор Роман Світан заявив в ефірі “24 Каналу”, що солдати української армії готують операцію, яка знищить одне з найбільших угруповань біля Бахмута. politeka.net

За його словами, від Білогорівки та до Бахмуту росіяни створили так звану кліщню. Тобто така ділянка фронту, де вони не можуть підтягнути провізію та підкріплення, адже бійці ЗСУ одразу їх обстрілюють.

Захисники явно готують ліквідувати військові росії на цій ділянці, адже навколо вже почалися контратаки.

“Нам навіть не треба їх звідти видавити і нестися танками вперед. Досить зрізати за допомогою декількох проривів углиб. Тобто зрізати від Бахмута до Соледара з виходом на Попасну. Тоді велике угруповання військ росії буде спочатку відрізане від основної групи, а після знищено в цьому капкані”, – пояснив Роман Світан.

війна, бійці ЗСУ

Полковник запасу ЗСУ розповів, що за всіма законами ведення війни, щойно росіяни втратять південну територію біля Бахмута, у них буде два варіанти дій.

“У них буде два варіанти – їм доведеться бігти інакше загинуть. Зокрема, доведеться йти від Бахмута на півдні, інакше просто потраплять в оточення. А там близько 40 тисяч військ. Тому Герасімов, швидше за все, ухвалить рішення про відхід”, – додав Роман Світан.