У Польщі знайшли мертвими двох дітей і тяжкопоранену матір: перед цим був дивний лист

Новини

Поліція підозрює подвійне вбивство та невдале самогубство.

У Польщі в селі Кобиля-Гура знайшли мертвими двох дівчат, віком 9 та 13 років. Поруч була їхня матір, на тілі якої виявили тяжкі травми. Перед цим до місцевого суду надійшов лист із дивним змістом, після якого родину вирішили перевірити спеціальні служби.  tsn.ua

Про це пише wprost.pl.

Чоловік у власному будинку знайшов мертвими своїх доньок, віком 9 та 13 років. Його дружина вижила, її у тяжкому стані госпіталізували. Наразі поліція не може допитати жінку.

За попередніми висновками слідчих, молодша дівчинка була задушена, а старша дитина та її мати отримали різані рани. Неофіційно джерела Gazeta Wyborcza в поліції повідомили, що “все вказує на те, що ми маємо справу з подвійним вбивством і спробою самогубства”.

Прокуратура розпочала розслідування вбивств. Журналісти встановили, що мати дівчаток мала проблеми з ментальним здоров’ям. На це може вказувати лист, який жінка надіслала до суду незадовго до трагедії. Він надійшов до відділу у справах сім’ї та неповнолітніх наприкінці березня – на початку квітня.

Віцеголова Окружного суду Остшешова Барбара Сабала-Бронсь повідомила, що зміст листа занепокоїв суддю у справах сім’ї. Він був нелогічним, дивним і викликав сумніви. Тоді було вирішено розпочати провадження, щоб з’ясувати, що відбувається в родині.

Окружний суд Остшешова хотів з’ясувати, серед іншого, чи може жінка все ще мати опіку над своєю третьою дочкою, 19-річною дівчиною з руховими та розумовими вадами. Проте жінка на засідання не прийшла, а наступного дня у родині сталась трагедія. За словами деяких сусідів, 47-річна жінка деякий час ізолювалася від людей.

У момент трагедії її 19-річної доньки не було вдома, оскільки вона поїхала на кілька годин вранці до спеціалізованого центру в сусідньому Мілічі.