Українців попередили про нову масовану ракетну атаку та плани путіна: “На превеликий жаль…”

Новини

Політолог Володимир Фесенко в інтерв’ю “Фабриці новин” заявив, що путін на 8 та 9 травня цілком може “привітати” українців масовим ракетним обстрілом.

“Обстріли можуть бути необов’язково 9 травня. Можуть бути 8 і 1 травня. На превеликий жаль, ми це бачили вже неодноразово. І зараз їх стало менше, я маю на увазі ракетних обстрілів, зараз там більше атаки шахедами. Але, на жаль, це можливо, і росіяни так можуть “відсвяткувати”. Від них можна таких гадості і підлості очікувати”, — наголосив експерт. politeka.net

Фесенко також прокоментував чутки про те, що путін 9 травня може оголосити про припинення так званої “СВО”.

“Я не виключаю іншого сценарію, але не 9 травня, а пізніше. Якщо, наприклад, внаслідок українського контрнаступу бойові дії в Україні почнуть розвиватися всупереч російським очікуванням і будуть серйозні проблеми на фронті для росіян, ось тоді путін може піти на те, щоб замість “СВО” формально оголосити війну, ввести воєнний стан”, — пояснив політолог.

Володимир Фесенко

Він також нагадав українцям, як ця історія повторюється.

“Коли рік тому очікували і обговорювали, що скаже путін на червоній площі 9 травня, це теж була одна з версій, що путін оголосить війну, мобілізацію, воєнний стан. Що сталося? Мобілізації першу хвилю він оголосив, але пізніше, через декілька місяців. Замість воєнного стану він вів такий прихований: воєнний стан тільки в зоні бойових дій, а в прикордонах регіонах з Україною він почав вводити, я б сказав, такий напівоєнний стан. Але можуть вести”, — додав Володимир Фесенко.

путин