У ВП назвали справжню мету ракетних ударів ЗС РФ по Україні: “У Путіна виходу немає”

Новини

Ракетними ударами по Україні диктатор РФ Володимир Путін намагається відтягнути поразку, що вже відбулася, запевнив Олексій Арестович.

Росія ракетним терором намагається змусити українців сісти за стіл переговорів та погодитись на капітуляцію. Однак така тактика має зворотний ефект. dialog.ua

Про це розповів радник Офісу українського президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу “Фейгін LIVE”.

Знищення Росією української енергетики лише сильніше налаштовує українців проти агресора. Жодних капітулянських настроїв немає і близько.

“Сьогодні в Кривому Розі в міському чаті провели опитування, чи готові ви піти на переговори і піддатися в обмін на електрику та воду. 97% сказали: “Ідіть туди, куди і російський корабель”. – Ми стаємо згуртованішими і злішими. Люди, які вирішили нас поламати на переговори таким чином, просто не розуміють нашої психології. Втім, як завжди. Вони мають про нас інформацію, але не можуть, не вміють її вірно інтерпретувати. Духа не відчувають української”, – розповів Арестович.

Крім того, за його словами, диктатор РФ Володимир Путін не має іншого виходу, окрім як затягувати вже програну війну. На кону його життя.

“У нього виходу немає. У нього маячить політична та фізична смерть. Він змушений щось робити. Відтягувати, сподіваючись, що прилетять інопланетяни, чорний лебідь і його якось там врятують, нарешті домовиться, вламає Захід. Якщо він прямо зараз визнає поразку, йому просто зараз кінець”, – констатував представник ВП.