“А далі буде повне знищення України”, – диктатор Лукашенко погрожує Києву та вимагає переговорів

Новини

Лукашенко закликає Зеленського “схилити голову” перед Путіним, щоб той “повністю не знищив” Україну.

Зі слів самопроголошеного президента Білорусі, населення України нібито почало пред’являти претензії Зеленському, чому в них немає світла, тепла та води. А вже скоро вони можуть і запитати, чому на території їхньої “країни йде війна”. dialog.ua

І це тільки деякі з багатьох перлів, які Лукашенко видав на адресу України всього за якісь дві хвилини, інформує пропагандистський Telegram-канал.

В інтерв’ю росЗМІ білоруський диктатор закликав главу України послухатися Путіна та піти на “мирову”. В іншому разі варто чекати ще більше жертв і руйнувань. Більше того, Лукашенко навіть “прогнозує” повне знищення такої держави, як Україна.

Щоб цього не сталося, картопляний диктатор закликає саме Київ, а не Москву “припинити війну та здатися”.

Також, зі слів Лукашенка, українці вже нібито пред’являють свої претензії Зеленському, що у них немає світла, води та тепла.

Диктатор заявив, що завжди є альтернатива руйнуванням і стражданням: стіл переговорів. Лукашенко впевнений, що Зеленський сидить удома у теплі, він ситий і одягнений, а на його тлі “мільйони пересічних українців страждають”.

Диктатор РБ упевнений, що за 1-2 роки українці почнуть запитувати себе, а чому президент країни “допустив війну з РФ”.

Лукашенко вкотре озвучив риторику Кремля останніх місяців: стіл переговорів.

Білорусь надає РФ свою територію для військових цілей, а також постачає країні-агресору військову техніку та боєприпаси.