У Зеленського розкрили цікаві подробиці про ракети, якими РФ атакувала Україну

Новини

Потрібно посилювати санкційні обмеження.

Вночі проти вівторка, 15 серпня, російські окупаційні війська обстріляли Україну, зокрема, ракетами Х-101. Такі ракети мають приблизно 30 іноземних мікросхем.  tsn.ua

Про це повідомив очільник Офісу президента Андрій Єрмак.

“Цієї ночі росіяни обстріляли Україну, зокрема, ракетами Х-101. Ці ракети були виготовлені росіянами цього року. В Х-101, що були випущені у квітні, є приблизно 30 іноземних мікросхем”, – йдеться у повідомленні.

За його словами, “інформація збирається”, а офіційний Київ “працює з нашими партнерами, регулярно комунікуємо з ними”. Єрмак також наголосив, що уряди країн-партнерів України також працюють із виробниками й постачальниками мікросхем.

“Вже було запроваджено обмеження, але санкції потрібно посилювати, щоб Росія не могла отримувати критичні компоненти і виготовляти ракети”, – наголосив Андрій Єрмак.

Нічна ракетна атака 

Близько 4:00 повітряна тривога охопила всю Україну. Повідомлялося про ракетну небезпеку. В деяких містах лунали вибухи. Зокрема, у Дніпрі, Львові, Луцьку. Зокрема, серія вибухів сталася на Хмельниччині. Працювала ППО.

Згодом стало відомо, що сталися “прильоти” на Львівщині, у Дніпрі, на Прикарпатті, у Смілі Черкаської області. Крім того, в Луцьку внаслідок ракетного удару по підприємству є загиблі. Жертвами атаки стало троє людей.

У ЗСУ повідомили, що це була масштабна нічна атака по Україні. Зокрема, ціллю були західні області. Сили ППО знищили 16 російських крилатих ракет. Окупанти запустили 28.

Також речник ПС Юрій Ігнат розповів про підступну тактику РФ. За його словами, під час нічної масованої атаки ракети, які росіяни запускали, змінювали напрямок руху.

Також Ігнат розповів, чим і звідки РФ атакувала Україну. Так, цієї ночі РФ атакувала Україну літаками Ту-22М3 з аеродромів базування Шайковка і Моздок.