У Зеленського розповіли, скільки часу Україна звільнятиме свої території: “Війна не триватиме вічно”

Новини

У Зеленського вважають, що Росія відчуває свій програш.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк закликав утриматись від коментарів щодо звільнення українських територій та закликав довіряти Генштабу. Водночас він наголосив, що війна не може тривати вічно.

Про це він сказав 22 листопада в етері телемарафону. ТСН

“Ми маємо позитивну динаміку військових дій. Прогнози – це нормально, бо вони мають дати нам надію, що ця війна нескінченна. І ця війна не триватиме нескінченно. Є ресурси РФ, є санкційний тиск, є стійка військова неспроможність РФ, яку вони не можуть компенсувати мобілізацією та переводом своєї економіки на військові рейки. Тобто є об’єктивна логіка воєнного процесу. Україна демонструє інший підхід до війни, абсолютно вольову тенденцію, що ми повинні звільнити свою територію. Зараз цілком очевидно, що в РФ відбуваються панічні процеси, коли вони будуть елементи оборони в тилу. У них зараз в інформаційному плані істерика, мовляв вони “негативно наступають”, але треба щось робити”, – пояснив Подоляк.

Радник голови Офісу президента вважає, що Росія відчуває свій програш, а деокупація усіх українських територій може бути швидкою.

“Росія відчуває свій програш. Це також відчувають наші західні партнери, тому вони обережно коментують переговорні процеси. Там уже говорять, що про переговори повинна говорити Україна. І саме український президент формує порядок денний сьогодні. Виходячи з логіки, математики, психології війни – звільнення наших територій може бути швидким. Але, крім Генштабу та Ставки, ніхто не бачить реальної картини того, як ми звільнятимемо наші території”, – пояснив Подоляк.