Удар по Кримському мосту: росіяни максимально захистили переправу, але все одно упустили атаку, названа причина

Новини

Росіяни начебто захистили Кримський міст різними силами та засобами, але атака все одно вдалася.

Поки російська пропаганда продовжує сипати у вуха росіян розповіді про те, що Кримський міст надійно захищений, тим часом нещодавно сталася вже друга успішна атака. І хоча українське командування не бере на себе відповідальності за цей удар, варіантів, хто міг це зробити небагато. І цей удар насправді велике досягнення українських сил, бо охорона мосту справді серйозна.

Про це в ефірі Radio NV розповів військовий та політичний експерт Олександр Мусієнко. politeka.net

За його словами, все, що можна було притягнути на захист Кримського мосту, окупанти вже притягли, і все одно їм це не допомогло.

Там стоїть ЗРК С-400, там стоїть “Панцир”, там стоять катери берегової охорони і не тільки. Там стоїть два кораблі чорноморського флоту, вони постійно несуть бойове чергування з усім озброєнням, там розгвардія, там знаходяться підрозділи російських військ, прикордонники, ФСБ. Ну всі, хто тільки може бути, і вся можлива зброя, вона насправді там знаходиться”, – каже Мусієнко.

вибухи на полігоні у Криму

За його словами, там постійно все перевіряється, проте українське командування знайшло способи дістатися до Криму та Кримського мосту, зокрема.

“Все ж пройти таку багатошелонну оборону, яку там збудувала Росія, яку збудували окупанти, це справді велике досягнення. І це досить важливий результат. І ці дії, які вони там проводять, ось цього контррозвідувального характеру так званого, репресивного, вони на цей вплив не матимуть”, – вважає експерт.