Ухилянтів, які нелегально втекли за кордон очікує сюрприз! В ДПСУ зробили заяву… ВІДЕО

Події

У Державній прикордонній службі України пообіцяли повертати та притягувати до відповідальності чоловіків, які незаконно виїхали за кордон.

ДПСУ активно співпрацює з країнами ЄС та Молдовою, щоб протидіяти спробам незаконного виїзду із країни.  obozrevatel.com

Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко під час всеукраїнського телемарафону 24 березня. За його словами, українці, які нелегально перетнули кордон з Європейським Союзом, не можуть претендувати на статус біженця та уникнути відповідальності.

“Дехто намагається просити одразу статус біженця, але підстав для набуття такого статусу в них немає. Закликаємо тих, хто організує незаконні подорожі, утриматися від цього”, – сказав Демченко.

Він розповів, що із запровадженням воєнного стану кількість громадян, які намагаються незаконно перетнути кордон, значно зросла.

Проте чоловіків-утікачів у будь-якому разі повертатимуть і притягатимуть до відповідальності, заявив Демченко.

“Активно співпрацюємо з нашими колегами з європейських країн для того, щоб спільно протидіяти спробам незаконного перетину кордону”, – повідомив речник Держприкордонслужби.

Джерело