“Намагалась втримати життя в дорогих грудях”: наречена “Да Вінчі” особисто вивозила його після nоранення.

Новини

Дівчина була поруч з Дмитром у перші хвилини після поранення.

Наречена Героя України Дмитра Коцюбайла, “Да Вінчі”, Аліна Михайлова, яка є керівницею медичної служби “УЛЬФ”, розповіла про день загибелі коханого. Жінка особисто намагалась врятувати пораненого Дмитра Коцюбайла.

За словами дівчини, вона була поруч із “Да Вінчі” у перші хвилини після того, як він отримав поранення під час обстрілу росіян.

“Мало хто знає, що Аліна особисто вивозила пораненого коханого. Що вона своїми руками намагалася рятувати його. Що вона тримала в руках мішок амбу (апарат для штучної вентиляції легенів) намагаючись втримати життя в дорогих грудях”, – повідомила Віолетта Кіртока.

За її словами, Михайлова також розповіла про найщасливіші дні з “Да Вінчі”. Аліна зізналася, що не може прийняти втрату коханого. До слова, “Да Вінчі” й Аліна провели разом 6 років.

“Життя Аліни закінчилося 7 березня. Моє – о 14:23 того ж дня, коли Аліна викрикнула мені в трубку, що ДаВінчі – важкий 300-ий. А через 20 хвилин його побратим сказав, що лікарі констатують смерть”, – написала журналістка.

Джерело