Україна переломила ситуацію у Чорному морі: російському флоту нема де сховатися

Новини

Українські дрони показали високу ефективність у поразці російського флоту і буквально переломили ситуацію в Чорному морі, незважаючи на те, що РФ має повне домінування в плані кораблів.

Про це в ефірі телеканалу “Прямий” розповів військовий та політичний експерт Олександр Мусієнко. politeka.net

За його словами, тепер російське командування ламає голову, як протидіяти нашим навідним дронам. Зокрема, вони починають збільшувати кількість, якими намагаються зупиняти ці дрони.

“Ситуація з більшістю кораблів чорноморського флоту, вона така сама, як і була раніше, понад 70 їх перебуває в Севастопольській бухті. Інші знаходяться на східному узбережжі Криму, думаючи, що там вони можуть бути у безпеці. Основним викликом та загрозою для нас присутності чорноморського флоту – це можливості ракетних атак, ракетами “Калібр”, з підводних човнів у тому числі”, – каже Мусієнко.

При цьому, за словами експерта, з кораблі наші дрони дістають, а ось підводними човнами це важче, відповідно це той основний рівень загроз. Однак, незважаючи на домінуюче становище у морі російського флоту, українські сили змогли переламати ситуацію.

“На сьогоднішній день завдяки надводним дронам Україна змогла переламати ситуацію. І це парадокс, тому що за повної домінантності Росії за кількістю кораблів, тим більше підводних човнів, яких і близько немає в України, ми зараз змушуємо їх притискатися до своїх акваторій, до портів”, – каже експерт.