Україна знищить Чорноморський флот, військовий експерт поділився подробицями: “Ви ще все побачите…”

Новини

Військовий експерт Олексій Гетьман розповів про ситуацію в Чорному морі та долю Чорноморського флоту.

Майор запасу Олексій Гетьман вирішив прокоментувати зупинку морського транспорту у Севастополі, а також анонс атаки Україною Чорноморського флоту. Своєю думкою військовий експерт поділився на ютуб-каналі “Радіо NV”. politeka.net

“Олексій Рєзніков не розповідав якоїсь державної таємниці. Він просто натякнув ворогові, що бережіться, ви ще все побачите. Він сказав цікаву фразу про те, що вони до кінця не знають, як потопили крейсер “москва”, тож у нас є сили та засоби морські для того, щоб знищувати російський флот”, – розповів фахівець.

корабель, вибух, море

Також експерт зазначив, що можливо завдяки зміненій дальності українських “Нептунів”, якщо такі були модернізовані, оскільки окупанти відігнали кораблі, ворогам знову загрожує небезпека. А можливо, в України з’явилася більша кількість ракет або є інші засоби для знищення ворожого флоту. Не варто також забувати, що ЗСУ з’явилися безпілотники, але тільки морського базування, від яких у російських окупаційних військ немає захисту. Тому незабаром і українці, і окупанти побачать, як і чим вражатиметься Чорноморський флот.