Українку із двома маленькими дітьми шукають під завалами: дідусь не знаходить собі місця

Новини

У Туреччині під час землетрусу, який стався у понеділок, 6 лютого, зникла родина із Запоріжжя, розповів родич зниклої родини Сергій Петров.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Дочка разом із двома синами поїхали до Туреччини кілька місяців тому. Там родичі живуть і вони до них поїхали до міста Антакья», — сказав він.

За словами чоловіка, він розмовляв з рідними в неділю, 5 лютого ввечері, а сам землетрус стався о четвертій ранку в понеділок, 6 лютого.

Батько та дідусь зниклої родини заявив, що знає адресу, де жила дочка з дітьми та інші родичі. Зараз там триває розбір завалів.

«Вони жили в багатоповерховому будинку, і він повністю зруйнований. Там три блоки, вони у другому були. Там була пожежа, її ліквідували», – сказав Петров.

Його дочці Юлії – 46 років, онукам – десять років Захару та п’ять – Матвію.

Чоловік Юлії військовий, він поранений і зараз перебуває у шпиталі.

«Він виписується зі шпиталю, отримав дозвіл на виїзд. Маю забрати сім’ю, в якому стані вони не були б. Ми зараз працюємо з посольством, щоб вони надали документи, які б підтверджували те, що сім’я була в цьому місті», — сказав чоловік.

За інформацією МЗС України, після потужного землетрусу в Туреччині під завалами імовірно перебувають п’ять українців.

6 лютого на кордоні Туреччини та Сирії, у провінції Газіантеп, сталася серія землетрусів. Вони стали одними з найпотужніших і найруйнівніших за останні 100 років.