“Українці бомбили Донбас”: прихильники УПЦ МП під Лаврою показали істинне обличчя, озвучивши цинічну заяву

Новини

Між українцем, який підтримує виселення московських попів із Лаври, розпочалася розмова з прихильниками УПЦ МП.

Священики УПЦ МП не хочуть залишати Києво-Печерську Лавру. Вони вимагають суду. На підтримку ченців під стіни Лаври прийшли віряни. Кілька років тому під час такого ж мітингу під Лаврою на камеру зняли, як прихильники московських попів зробили цинічну заяву, звинувативши ЗСУ та добровольців АТО у війні. Скандальні кадри опублікував у своєму телеграмі полковник ЗСУ та блогер Анатолій Штефан.

Зокрема, між українцем, який підтримує виселення московських попів із Лаври, розпочалася розмова з прихильниками УПЦ МП та ченцем московського патріархату. Один із чоловіків доводив, що Донбас нібито повстав проти попереднього президента України Петра Порошенка.

Коли священнику почали пояснювати, що на Донбас 2014 року увійшли російські війська, той не хотів нічого слухати. Йому вторив інший прихильник УПЦ МП, якому, схоже, також промили мізки пропагандою.

“Та які росіяни! Першими почали бомбити Донбас українці. Це українці бомбили Донбас! Донбас не хотів Порошенка та Майдану. Що взагалі дав цей Майдан гарного Україні?”, – доводив піп із сивою бородою.

Коли йому у відповідь заявили, що Україна обрала своє європейське майбутнє на Майдані та відкинула “російський світ”, чоловік перейшов на крик, доводячи, що Україна ніколи не вступить до ЄС: “Ніколи не буде цього шляху. Ніколи Україна не стане частиною Європи” .

До нього приєдналося кілька жінок, які промовляли те саме мов зомбовані. Таким чином шанувальники УПЦ МП під Лаврою показали тоді своє щире обличчя. Відео зняли декілька років тому, але воно актуальне і зараз, якщо згадати скільки колаборантів знайшли серед монахів УПЦ МП