Українців попередили про великі штрафи з 15 серпня: кого змусять заплатити від 3332 грн

Новини

З 15 серпня для українців запроваджуються великі штрафи від 3332 гривень. Кого та за що можуть покарати, повідомляє на офіційній сторінці у соцмережі facebook Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

В Україні запроваджується заборона на вилов раків у зв’язку з початком періоду їх линяння. У внутрішніх рибогосподарських водних об’єктах заборона вводиться на період з 15 серпня по 30 вересня 2023 року. У Дніпровсько-Бузькій гирловій системі з 10 серпня по 20 вересня 2023 року. kyiv.znaj.ua

Раки, фото: скріншот з відео

Основна мета заборони – захистити членистоногих у період їх другої линьки, під час якої вони найбільш вразливі. Період формування та зміцнення нового панцира може тривати від одного до півтора місяця. Саме в цей час і діє заборона на вилов раків”, – йдеться у повідомленні.

раки

Порушників суворо каратимуть, аж до кримінальної відповідальності, а за кожного виловленого раку можуть оштрафувати на 3332 гривні.

“Нагадуємо, що за незаконний вилов раків та під час заборони передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожного виловленого рака“, – попередили українців.