Українцям дали другий шанс: прийом заявок на виплату 5000 гривень продовжили

Новини

Українці, які не встигли подати заявку на отримання державної допомоги у розмірі 5000 гривень, ще можуть звернутися за виплатою. Деталі повідомляються на офіційному сайті уряду.

Уряд продовжив термін прийому заяв на виплату грошової допомоги постраждалим від підтоплення у Херсонській та Миколаївській областях. Так, українці, які не встигли звернутися по виплати, можуть подати заявку до 31 жовтня 2023 року включно. kyiv.znaj.ua

На 7 серпня таку фінансову підтримку вже отримали постраждалі мешканці Херсонської та Миколаївської областей на загальну суму майже 52 млн гривень. Зокрема, грошову допомогу виплачено 9427 жителям Херсонщини та 944 – Миколаївщини“, – йдеться у повідомленні.

Громадяни можуть отримати 5000 гривень допомоги на банківську картку чи готівкою через “Укрпошту”. При цьому виплати нараховуються людям, які на момент теракту на ГЕС мешкали на території областей, які постраждали від підтоплення.

Також допомога надається всім, хто з 6 червня залишив підтоплені райони тимчасово окупованої території Лівобережжя та перебрався до регіонів, які контролюють український уряд.