В МЗС Ізраїлю відреагували на заворушення в аеропорту Махачкали

Новини

Офіс прем’єр-міністра та МЗС Ізраїлю заявили, що «стежать за подіями в Дагестані та «очікують, що російські правоохоронні органи забезпечуватимуть безпеку всіх громадян Ізраїлю та євреїв і діятимуть рішуче проти бунтівників та дикого підбурювання проти євреїв та ізраїльтян». Про це повідомляє Times of Israel, передають Патріоти України.

«Ізраїль серйозно ставиться до спроб завдати шкоди ізраїльським громадянам і євреям будь-де», — наголошується в заяві. Також повідомляється, що над забезпеченням безпеки пасажирів літака працює посол Ізраїлю в Росії Алекс Бен Цві.

Представник ізраїльської служби безпеки повідомив виданню, що «обмежена кількість ізраїльтян і євреїв наразі ізольована та знаходиться під охороною в аеропорту». «Ми працюємо над тим, щоб вони відправилися стикувальним рейсом до Москви, як тільки це дозволять умови», — додав він.

За словами цього чиновника, ізраїльські служби безпеки та ізраїльський посол співпрацюють з «місцевими органами безпеки». Раніше повідомлялося, що аеропорт у Махачкалі, до якого увірвалися кілька сотень людей у пошуках біженців з Ізраїлю, які нібито прилетіли рейсом із Тель-Авіва, закрили.

Літаки, які мали здійснити посадку в Махачкалі, перенаправлено на запасні аеродроми. СК РФ порушив кримінальну справу за статтею 212 — масові заворушення, за якою передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років. В аеропорт Махачкали приїхали міністри з національної політики та у справах молоді Дагестану, які намагалися заспокоїти натовп.