В Одесі не стало дівчинки-підлітка: 17-річного хлопця затримали гарячими слідами

Новини

17-річному підлітку оголошено підозру згідно з частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України.

У лікарні в місті Одеса померла 14-річна школярка, яка була госпіталізована з ознаками отруєння наркотичними речовинами. Поліція затримала 17-річного хлопця, який продавав дівчині наркотики.

За повідомленням пресслужби ГУНП в Одеській області, під час обшуку в будинку померлої дівчини було знайдено амфетамін.

поліція, поліція України, обшук

Після ретельного розслідування встановлено, що дівчина придбала психотропні речовини у 17-річного хлопця, які включали два пакетики з таблетками екстазі та амфетаміном.

Частина наркотиків була вжита дівчиною, а інша частина зберігалася в її будинку. У результаті отруєння, її госпіталізували в лікарню, де, на жаль, вона померла. Попередню причину смерті дівчинки було встановлено як отруєння наркотичними речовинами.

Затриманий підліток мав при собі пакетик із порошком, результати тестування якого позитивно підтвердили наявність амфетаміну. Поліцейські також знайшли у нього пакетики з кристалічною та рослинною речовиною, які були відправлені на експертизу.

поліція, поліція України, обшук

17-річному підлітку оголошено підозру згідно з частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Слідчі готують клопотання щодо його утримання під вартою. В разі засудження його може очікувати від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.