В українців намітилися проблеми з ліками, люди скаржаться: “Бігати по людях шукати, бо болить?”

Новини

Після хвилі критики в Кабміні вирішили, що ліки, які були безрецептурними до кінця війни, будуть відпускатися в аптеці без рецепта. Для препаратів, які раніше відпускалися тільки паперовим, додається ще один інструмент Е-рецепт (прим.ред. – електронний рецепт).

Але українці все ще поскаржилися на проблеми з ліками та закликають в Фейсбук переглянути список ліків, які будуть випускатися лише за рецептом після закінчення війни.

Так, Вікторія розповіла про те, що у її селі сімейний лікар з’являється лише раз на тиждень, а до найближчої аптеки потрібно їхати близько 30 кілометрів.

“Так що, помирати? У нас у селі сімейного лікаря треба чекати один раз на тиждень. А аптека за 30 кілометрів від села, автобус ходить один раз у неділю. Їдеш, і всі бабусі тобі замовляють ліки. Військовий стан”, – поскаржилася українка.

Подібну історію розповіла Лідія. У населеному пункті, де вона мешкає, єдиного сімейного лікаря забрали на війну. Тепер до них приїжджає новий, але лише раз на два тижні.

“А у нас і лікар буває раз на два тижні, нашого забрали на війну. Бігати по людях шукати, бо болить? Як їх після цього назвати? Може переглянути список ліків, а не робити 60% з них за рецептом”, – обурилася Лідія.