“Ви что сєбє пазваляєтє???…” пpопагандuстів на росТБ поpвало чеpез каpту з “pозчленованою” Роcією в кабінеті Буданова. Відео

Новини

Карта “розчленованої” РФ, яка висить у кабінеті начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, стривожила російських пропагандистів.

Вони назвали поділ країни-агресора “смертельно небезпечною річчю”.

Зокрема, про це заявив “експерт”, запрошений на шоу кремлівської пропагандистки Ольги Скабєєвої “60 хвилин”. “Ось ця карта, яку повісив собі Буданов – так буде розділена Росія. Ось до цього вони нас готують.

Тому такий поділ – це смертельно небезпечна річ і про це забувати не можна”, – сказав він (відео розміщено внизу новини).

“Експерт” при цьому поскаржився, що Збройні сили України, за його словами, “готові провести великомасштабну наступальну операцію та розгромити ворога”, тоді як окупаційні війська РФ зможуть атакувати “як мінімум до літа”.

Раніше журналісти, які брали інтерв’ю в начальника ГУР Кирила Буданова, розповіли, що в його кабінеті висить карта “розчленованої” Росії.

На ній чорним маркером до складу України додано Курську, Бєлгородську області та Кубань. На Калінінградській області написано “ФРН”, на Карелії та північному заході – “Ф”, на Кавказі – “Ічкерія”, на центральних областях та частині Сибіру – “ЦАР”, на Далекому Сході – “К”, на Курильських островах – “Японія”.

Джерело