Астролог назвала магічну дату для України у 2023 році: “Буде нагородою за всі наші випробування”

Новини

За словами астролога, те, що станеться, багато в чому визначить подальший перебіг подій в Україні.

Астролог Альбіна Пономаренко визначила сакральну дату нашій країні. За її словами, те, що відбудеться, багато в чому визначить подальший перебіг війни в Україні. Вона зробила прогноз на 2023 рік для України та назвала одну з найсильніших дат для країни в інтерв’ю YouTube-каналу “Прогноз” .

Як розповіла вона в інтерв’ю, 2023-й буде дуже позитивним для нашої країни, а сприятимуть цьому чотири астрологічні аспекти.

“Чотири значні позитивні події ми точно не проспимо. Перемогу ми здобуваємо, ми все здолаємо, і це буде нам нагородою за всі наші випробування”, — каже Пономаренко.

Проте застерегла астролог, січень все ж таки буде напруженим періодом, особливо 6-7 числа. Вона не виключає, що у Києві в ці дати ймовірні провокації ворога, це можуть бути ракетні обстріли.

Також вона заінтригувала прогнозом на третій місяць зими, вона порадила навіть або записати, або запам’ятати дату 10 лютого: “Це буде дуже круто! Це – одна з найсильніших дат 2023 року”.

За її словами, позитивні зміни розпочнуться вже з 20 січня: це можуть бути і позитивні зміни на полі бою, і припинення гарячої фази війни, посилення партнерства та нові спілки для України.