Відключення світла по 12 годин: що на нас чекає цієї зими

Новини

Що чекає на українців з відключенням світла цієї зими

З кожним днем ​​українці дедалі більше наближаються до початку опалювального сезону. Якою ж вона буде і якою буде ситуація зі світлом уже цієї зими розповідають експерти інформаційному порталу «Про Гроші».

Виходячи зі слів експерта, станом на 1 жовтня поточного року графіки відключення світла для кожної області України вже створені, проте використовуватимуть їх лише в екстрених випадках. Також фахівець повідомляє, що, ймовірно, тривалість відключень світла може досягати 8, 10 і навіть 12 годин поспіль.

Повного блекауту, коли вся Україна опиниться у темряві, навряд чи варто чекати. Проте, на думку експерта, в Україні є можливість залучення імпорту електроенергії, перемикання з регіону на регіон, а те, що тривалі відключення світла в окремих областях, то це факт.

Інформація про графіки відключення електроенергії доступна на офіційних сайтах регіональних операторів. Адже саме вони мають повну картину щодо стану електромереж та можливих змін у графіках.

Втім, уже зараз краще підготуватися до ймовірних проблем з енергопостачання та запустись усім необхідним, щоб подолати складний зимовий період.