Військова з позивним “Відьма” пішла на війну, поки колишній втік за кордон: “Щось таким казати, це безглуздо”

Новини

Військова “Відьма” віддала дітей бабусі та пішла на війну, поки колишній закордоном.

Майор Держприкордонслужби України під псевдонімом “Відьма” поділилася своєю історією про те, як вона залишила декретну відпустку, щоб служити на користь держави. Юлія з ДПСУ вирішила віддати своїх двох малолітніх дітей під опіку своїх батьків і вступити в лави оборони, коли її колишній чоловік втік за кордон.

Велику війну Юлія зустріла вдома у місті Заставна Чернівецької області. Її розчулили слова про те що кожна людина, яка може тримати зброю в руках, повинна йти до військкоматів та долучатись до оборони України. Ці слова зачіпили жінку настільки, що та вирішила йти на фронт.

24 лютого 2023 року вона вже стояла перед військовим командиром і була готовою виконувати свої військові обов’язки.

У своєму інтерв’ю, майор ДПСУ “Відьма” висловила свою критику стосовно чоловіків, які уникають військової служби під час повномасштабної війни. Серед таких і її колишній чоловік.

“Віддала дітей бабусі, бо мушу щось робити на фронті. Але є в мене така людина, яка зараз закордоном – це мій колишній чоловік. Щось таким казати, це безглуздо. Я взагалі б не хотіла з ними розмовляти. Скільки жінок зараз тут беруть на себе таку роботу, що там в тилу навіть не уявляють, що жінка може таким займатися, але займається. А ви тим часом десь сидите і міцно обіймаєте вишиванку в руках… Це не чоловіки, на мою думку”, – висловилася “Відьма”.

Наразі, майор ДПСУ під псевдонімом “Відьма” обіймає посаду заступниці коменданта одного з бойових підрозділів 15-го мобільного прикордонного загону, відомого як “Сталевий Кордон”.

Джерело: ДПСУ.