Воєнний стан у Росії: названі головні ризики для режиму Путіна

Новини

У Путіна відчайдушно намагаються вдавати, що нічого не відбувається, але є нюанси.

Тему запровадження військового становища в Росії, або хоча б у прикордонних областях РФ обговорюють давно, проте, у Путіна відчайдушно вдають, що все йде за планом і нічого не відбувається. Проте система його влади поступово руйнується, а грошові потоки скорочуються.

Про це в ефірі Politeka Online розповів військовий експерт, полковник ЗСУ запасу Сергій Грабський.

За його словами, у Росії зараз банально не знають, що робити, і вдають, що нічого не відбувається.

“Основою існування цього режиму було безперервне накопичення багатств. А тут ми бачимо, що з кожним днем ​​ці потоки скорочуються, пиріг стає все менше і менше, а бажаючих смачно і добре їсти багато, і відбувається такий перерозподіл якихось потоків. Що стосується саме цієї риторики Путіна, у плані того, що він говорить про якісь абстрактні поняття. Знаєте, є така фраза – вони відчайдушно намагаються вдати, що нічого не відбувається. Просто – все йде за планом, і взагалі на всі ці речі увагу звертати увагу не треба”, – каже Грабський.

Грабський

За його словами, у Кремлі й надалі відчайдушно намагаються грати у мирне життя, і їм байдуже, що поклали на цій війні вже понад 200 тисяч своїх солдатів, а у прикордонних областях трапляються диверсії та рейди.

“Однак такі тривожні дзвінки, як заява навіть такого “видатного” дона, як Кадиров, що необхідно керувати військовим станом, свідчить про те, що єдиного розуміння вектора руху, куди цей політичний режим рухається, не існує. І вони кидаються від однієї крайності в іншу – від повного ігнорування того, що відбувається, до оголошення військового стану”, – розповів експерт.пригожин, путін

Він також нагадаємо, що Пригожин раніше зажадав від влади провести мобілізацію, куди залучити до 2 мільйонів людей.

“Звичайно дуже цікаво спостерігати, тому що і військовий стан, і мобілізація – це досить складні процеси, потрібно готуватися не один день. Але подивимося, чим це закінчиться, але такі ідеї, які виходять за рамки загального розуміння, свідчить про початок процесу розбалансування цієї системи. Але це лише початок процесу, вона ще досить стійка, але тренд спостерігається”, – підсумував Сергій Грабський.