“Якщо ця людина повністю неадекватна”: Зеленський оцінив ризик застосування Путіним ядерної зброї

Новини

Глава держави Володимир Зеленський не списує з рахунків можливість застосування зброї масової поразки Росією проти України. Звичайно, така ситуація є малоймовірною, але її слід допускати, враховуючи, що ніхто не знає, що в голові у диктатора Володимира Путіна.

Про це президент розповів у ході пресконференції, яку 3 червня транслював його Офіс. На думку українського гаранта, кремлівський фюрер надзвичайно любить себе та розкішний спосіб свого життя, щоб так їм ризикувати. obozrevatel.com

“Він дуже любить себе і любить своє життя для таких незворотних кроків. Але це не прогноз погоди, тому складно сказати. Якщо ця людина повністю неадекватна, то це абсолютно інше питання”, – наголосив Зеленський.

При цьому він зазначив, що останнім часом Путін значно більше схожий на людину, метою якої є всіх навколо залякати, комусь щось довести. Так не поводиться лідер держави, це не відповідає його посаді.

“Він більше схожий на фотомодель, а не на президента. Постійно щось демонструє, демонструє всьому світу і думає, що всім приносить задоволення жити в якомусь залякуванні”, – резюмував гарант.