Вступ України до НАТО стане порятунком і для самої Росії – Зеленський

Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вступ України до НАТО стане порятунком для Росії.

Членство нашої країни в блоці – своєрідна гарантія, що “Україна ніколи в майбутньому не прийде на їхню територію”, передають Патріоти України.

“Там, де НАТО – там немає війни. І всі країни вступали в НАТО, бо боялися, що Радянський Союз ногами, руками і спокусою Путіна повернеться назад. НАТО для України – це не наступальна місія, ми нікуди не наступали ніколи. Всюди, де ми наступаємо, – це наша територія. Ми відновлюємо її. Ми не наступаємо, це Пригожин в Росії показує і розбирається. Це їхня політика внутрішня, а Україна веде бойові дії на території України, ми відновлюємо нашу територію. РФ повинна бути вдячна, якщо Україна буде в НАТО. Саме так! Тому що це безпека для Росії, що Україна ніколи в майбутньому не прийде на їхню територію”, – наголосив Зеленський під час інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ.

Президент також висловив упевненість, що країни НАТО, як країни Балтії, були б дуже раді, якби українські воїни були розміщені на їхній території і охороняли б їхній кордон після цієї війни, в мирний час.

“Тому що всі розуміють, що у нас сильна армія і дуже багато військових”, – додав глава держави.