“Ви берете частину Сибіру, ​​а нам залишаєте Байкал”: рф виявилася розмінною монетою між США і Китаєм

Новини

Китай використовуватиме ситуацію для того, щоб максимально закріпити свою позицію у східній півкулі. До того ж, росія виявилася розмінною монетою між США та Китаєм. Таку думку в інтерв’ю Politeka Online висловив політолог Віктор Небоженко і розкрив, що на це вказує.

Він зазначив, що глава Кремля не зміг досягти бажаного результату і домовитися про умови двостороннього партнерства, які були б вигідні для нього. Китай уже давно все вирішив із США.

“Головна проблема Китаю та США – відразу після двадцятого з’їзду Сі Цзіньпін заявив про двополярний світ. Росія відразу ж підняла руку: “напевно йдеться про нас”. Але китайці сказали у відповідь: “ні, ви погана наречена, а йдеться про США “. Зрозумійте, не можна підписати документи про співпрацю зі США та не підписати документ про якусь угоду, за рахунок росії”, – стверджує Віктор Небоженко.

Політолог також пояснив, що не важко здогадатися, у чому полягала угода між США та Китаєм.

“Угода була про росію, у мене немає в цьому сумнівів. Росія – розмінна монета між США та Китаєм. Йде зараз активне пояснення, якщо ви берете частину Сибіру, ​​то нам залишаєте Байкал. Або ми не чіпаємо руками росію 20 років, але тільки на цей термін. А Китай каже, робіть, що хочете з рф, але не змінюйте балансу сил”, – підсумував Віктор Небоженко.