Розвідник пояснив, чому «ядерна валіза» путіна – це блеф: «Насправді…»

Новини

Згідно з ядерною доктриною росії, саме президент є кінцевою особою, яка приймає рішення про використання ядерної зброї. Відомо, що “ядерний портфель з кнопками” перебуває з президентом росії “за всіх часів”.

На цьому фоні колишній керівник Управління кримінальної розвідки Валерій Кур у Телемарафоні пояснив, чому “ядерна валіза” президента росії владимира путіна – це блеф.  .politeka.net

На жаль, країна-агресор має набагато більшу перевагу в кількості тактичної ядерної зброї над США та НАТО. Але управління ядерною зброєю за допомогою валізки – це лише блеф.

“Ядерна валізка – це блеф, який створювали за радянських часів. Насправді валізка – це автоматизована система управління всім. От і шукали чим залякати і почали щось ліпити для залякування. Головастики там були, які намагалися пояснити цей блеф. Типу академіка Кузнєцова, котрий розповідав, що це таке. Але вони запроторили його спочатку до в’язниці, а потім до психіатричної лікарні”, – зазначив Валерій Кур.

Ядерна війна, червона кнопка, росія

Колишній керівник Управління кримінальної розвідки пояснив, що валізка лише символ влади, щось на кшталт скіпітру для царя.

“Це все гра, як комп’ютерні ігри, які він нам усім показує. Що таке ядерна валізка для путіна? По-перше – це складний алгоритм і робота з комп’ютером, сам путін років 20 не заклядував у цей гаджет. Єліцин ось подарував свою валізку і він стоїть з 2014 року у них у музеї. Це іграшка та вигадка, як скіпітр. Це лише порожнеча”, – підсумував Валерій Кур.