“Ви себе закопуєте”: Огнєвіч нарвалася на критику українців через нове відео

Новини

Відома українська співачка Злата Огнєвіч здивувала анонсом у соціальній мережі Інстаграм.

Популярна українська співачка Злата Огневич, яка нещодавно представила потужний дует із гуртом “Без обмежень”, поділилася у соціальній мережі Інстаграм уривком із нової композиції. Відео в Інстаграм Огнєвіч викликало бурхливу реакцію, українці обговорили побачене.  politeka.net

Злата Огневич

Як відомо, артистка раніше анонсувала композицію, як щось нове та довгоочікуване. Також Огневич наголосила на тому, що давно хотіла показати подібне і привернути увагу українців.

У мережі звернули увагу, що пісні Огневич стають дещо схожими, тож хотілося б цього разу правда чогось нового.

«Злато, ви дуже талановита та гарна артистка. Але вам би змінити авторів пісень. І знайти справді сильніші. Нікого не хочу образити, але… Ну це нікуди не годиться. Ви закопуєте себе з ними на жаль. З таким голосом та харизмою вам би сильніші пісні співати, а не це все… У плей-листі лише Ураганами;

Боже, як це круто, але хочеться слухати якусь швидшу версію; Цікаво, чекаю на щось новіше; я ніби чогось іншого чекала».

Огневич також зауважила, що втомилася від необґрунтованого хейту, тому придумала для недоброзичливців оригінальну відповідь.

«Зайшла до Тік-Току, почитала різні коментарі під різними відео. Там, де я граю, співаю та танцюю. І ось вигадала такі рядки для хейтерів і для хейтерських коментарів. Далі буде!» – ділиться Огневич під записом.

співачка, скріншот з інстаграм