“Вже ніколи не зможуть будувати”: українцям розкрили реальну ситуацію з російськими ракетами та літаками

Новини

Військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник в ефірі “Прямого” розкрив, які ракети рф ще може виробляти.

“В нас дуже багато інформації, що, мовляв, у російської федерації закінчуються ракети. Тут треба правильно розділити це питання: що вони мали, що вони мають і що вони можуть мати. Отой стратегічний неядерний потенціал, який виглядав у межах семи тисяч ракет різних класів від Х-101 до Точки-У однозначно застосований майже на 90%. Правда, таких ракет, як Х-22 — найважча і найсерйозніша, з бойовою частиною 960 кг — вони вже ніколи не зможуть будувати, це відповідає дійсності”, — заявив експерт. politeka.net

Але водночас, за його словами, ракети Х-101, Калібр, Х-31 і Х-59 росіяни, на превеликий жаль, в межах від 40 до 60 ракет таки будуть будувати кожного місяця.

“Але є ще один нюанс, який ми маємо обов’язково ув’язувати з ракетною загрозою — це зношуваність їхніх ракетних носіїв. Наймолодший Ту-95МС — 94-го року, кожна година у повітрі забирає в нього технологічний ресурс. Будувати нові не можуть і не зможуть, а тільки ремонтувати і за методом канібалізму покращувати якість якихось півтора десятка машин. В загальному підсумку, ми не можемо видихнути, ракетні залпи будуть, однак наша система протиповітряної оборони показала блискучі результати. На цю хвилину у поєдинку “Кинджали-Патріоти” Патріоти однозначно виграли, але це не означає що не буде проривів”, — наголоив Петро Черник.