“Вже скоро – головні битви”: Зеленський заявив про відновлення повної лінії державного кордону

Новини

Глава держави також звернувся до штурмової бригади “Сталевий кордон” та всіх прикордонників із побажанням “незмінної сили та удачі в бою”. Він вручив бійцям державні нагороди.

Президент України Володимир Зеленський анонсував головні битви та заявив про необхідність звільнення української землі та її громадян з російської неволі. ТСН

Про це йшлося у зверненні президента 30 квітня.

Під час промови глава держави привітав українських прикордонників з їхнім професійним Днем, що відзначається з 2018 року щорічно 30 квітня, та подякував за надлюдську силу, з якою підрозділи прикордонних військ боронять у найжорстокіших боях Бахмут, Авдіївку, Марʼїнку та інші міста і села Донбасу.

Президент наголосив на рішучості воїнів, з якою вони звільняли Київщину і Харківщину, Херсон та північні регіони України, а також на міцній вірі в Україну, з якою військові у запеклих боях знищували російського окупанта і в 14-му році, і коли почалось повномасштабне вторгнення агресора.

“Вже скоро – головні битви. Ми маємо звільнити нашу землю і наших людей з російської неволі. Ми маємо відновити повну лінію нашого державного кордону – як на суші, так і в морі. Я впевнений, що героїзм, надійність, стійкість наших прикордонних військ потужно допоможе Україні на цьому важливому історичному шляху”, – наголосив Зеленський.