“Я не зрозумів”: Зеленський відповів Трампу, який обіцяв завершити війну РФ проти України за 24 години

Новини

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не зрозумів висловлювання колишнього президента США Дональда Трампа щодо його готовності закінчити війну Росії проти України за 24 години. Глава держави наголосив, що під час своєї каденції Трамп уже міг би довести свої слова на справі, коли вже було окуповано українські території.

obozrevatel.com

Також Зеленський наголосив, що чинний президент США Джо Байден допомагає Україні набагато більше, ніж Трамп. Про це він розповів в інтерв’ю The Wall Street Journal. 

Український президент заявив, що хоче, щоб війна в Україні закінчилася якнайшвидше. При цьому додав, що це не пов’язано з тим, хто саме буде при владі у США після майбутніх президентських виборів.

Водночас Зеленський додав, що коли Трамп був президентом США, частина територій України вже була окупована країною-агресором Росією. Однак тоді глава Білого дому не доклав жодних зусиль, аби закінчити війну.

“Я не зрозумів, чому Дональд Трамп говорив, що за 24 години посадив би Путіна та Зеленського за стіл переговорів і завершив війну. Він міг тоді це зробити, коли він був. Але цього не сталося. Так, питання було не таке гостре – тому що не було повномасштабного вторгнення. Але було окуповано наші території”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 45-й президент США Дональд Трамп стверджує, що він нібито може швидко зупинити російсько-українську війну – за умови, якщо його оберуть на новий термін. Мовляв, диктатор Володимир Путін не хотів повномасштабного вторгнення в Україну. Велику війну головний американський республіканець назвав катастрофою.

Раніше Трамп назвав лідерів Росії, Китаю та Північної Кореї одними з найрозумніших людей світу. Також він заявив, що міг би взаємовигідно співпрацювати з Росією.

Також Трамп заявив про “любов” Путіна до України і похвалився хорошими відносинами з главою РФ. Причиною “любові”, яка не заважає Путіну стирати з лиця землі українські міста та села і вбивати народ, є те, що він вважає Україну “частиною Росії”.