Як позбутися від болю у вусі за 1 хвилину. Краплі, які дійсно допомагають!

Події

Вушна сірка – жовте смолянистих речовина, що виробляються в вушному каналі, яке виконує функцію природного антисептика і допомагає вивести з вуха відмерлий епітелій. Частина сірки виводиться назовні в результаті жування або позіхання, а частина залишається.

Звичка очищати вуха ватяними паличками чревата утрамбовкой сірки, що може привести до утворення сірчаної пробки. Також неакуратним рухом ти ризикуєш пошкодити барабанну перетинку.

Від надмірного скупчення сірки у вусі може з’явитися відчуття закладеності, погіршення слуху, різкий біль у вусі, головний біль і запаморочення.

Як позбутися від болю у вусі

Чи безпечно очистити вухо, розм’якшити вушну пробку і позбутися від болю ти можеш, приготувавши домашні краплі для вух.

Змішай в рівних частинах оцет і спирт. Закапай піпеткою в хворе вухо 3 краплі ліки, нахиливши голову набік. Після закапування посмикати мочку, допомагаючи складу краще змастити стінки вушного проходу. Через 1 хвилину повернися у вихідне положення – розріджена сірка витече з вуха. Протри вушну раковину паперовою серветкою.

Крім того, що ці краплі допоможуть позбутися від скопилася сірки, оцет створює кисле середовище в вусі, в якій знищуються грибки і бактерії, а спирт підсушує ділянки запалення.

При появі будь-яких проблем з вухами звернися за консультацією до ЛОРа, щоб виключити ймовірність гострого отиту. Прості прийоми догляду за вухами здатні зберегти слух!

Бережи здоров’я і розкажи друзям про цю статтю!