“Є план”: мешканців ще однієї області в Україні можуть евакуювати, куди і чому

Новини

Мешканців Київщини можуть тимчасово переселити до інших регіонів, і цьому є причина.

Про це голова КОВА Олексій Кулеба заявив в інтерв’ю польському виданню Onet Wiadomosci.

“Якщо ми зрозуміємо, що інфраструктура настільки пошкоджена, що ситуацію не вдасться вирішити швидко, є план тимчасового перевезення людей до регіонів, де ситуація більш стабільна”, – назвав Кулеба один зі сценарієв. top.politeka.net

Коментуючи загрозу повторного наступу з боку Білорусі, Кулеба зазначив, що ситуація може розвиватися по-різному.

“Ми також адаптували до цього наші плани евакуації. Приймаємо всі необхідні заходи для евакуації у разі потреби. Але повторюся: зараз завдання номер один – зустріти ворога на кордоні і не дати йому піти вглиб країни”, – наголосив Кулеба.

Нагадаємо, 31 жовтня окупанти знов вдарили по Україні ракетами. Від атаки постраждала і Київщина. Наразі уламки збитих ракет окупантів поліцейські виявляють в різних районах області.

Станом на зараз відомо про 2 потерпілих та 2 пошкоджені приватні будівлі, а також об’єкти критичної інфраструктури.

«Внаслідок ракетних обстрілів Київщини фіксуємо пошкодження приватних будинків у кількох районах області. Постраждали переважно дахи, у деяких місцях були пожежі. На місці працюють поліцейські Київщини та екстрені служби. Вкотре закликаю усіх: під час повітряної тривоги залишайтеся в укриттях!», – повідомили в поліції.

Выдомо про двох постраждалих.

У свою чергу Кулеба повідомив, що частина Київського регіону залишилася без світла.

«Енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків. Також в регіоні вводяться екстрені відключення електроенергії! Підготуйтесь до тривалої відсутності електрики», – повідомляв Кулеба, закликавши мешканців, у яких не вимикали світло, не забувати про економне споживання електроенергії.