“Євросолідарність” закликала прибрати Безуглу з комітету нацбезпеки і оборон після скандалу із опитування

Новини

Фракція “Європейська солідарність” закликає керівництво Верховної Ради відкликати нардепку від “Слуги народу” Марʼяну Безуглу з комітету нацбезпеки і оборони. Таким чином у партії відреагували на опитування, які нардепка проводила у себе в Facebook, зокрема, про те, чи бажають українці смерті нардепам та чи варто відправити усіх депутатів на фронт.

Про ініціативу “ЄС” Співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“В “ЄС” 70 загиблих партійців. Наша Небесна Рота. В цей час представниця правлячої партії, комітету нацбезпеки, сміє топтатися по їх памʼяті … Направили звернення на керівництво ВР з вимогою відкликати Безуглу з комітету нацбезпеки”, – повідомила депутатка.

Геращенко зазначила, що не мала наміру реагувати “на безумні “опитування” Безуглої, яка “свідомо провокує і розколює”, якби не останній допис, в якому нардепка “СН” поцікавилася, що буде “якщо роту нардепів “Європейської солідарності” відправити в Авдіївку”.

“(Допис) Написаний в момент, коли “Європейська солідарність” оплакує нашого друга, зовсім дитину, Мирослава Ляшка. Вчора він загинув під Вугледаром. Його юна дружина чекає дитя”, – зазначила Геращенко.

Вона нагадала, що минулого тижня партійці з “ЄС” також поховали Сергія Іконнікова.

“Я починаю плакати, як згадую Сергія і Мирослава. Ми плачемо, слухаючи пісні Гліба Бабіча і згадуючи наших друзів”, – написала Геращенко.

Вона додала, що “немає регіону, де б не було могил наших загиблих колег”.

“Сотні наших партійців поранені. Більше 2500 наших партійців воюють на фронті, на найгарячіших напрямках. Майже бригада. І в окопах вони не ділять своїх побратимів за партійними прапорами, там всі за Україну. В той час як в тилу правляча партія глумиться над памʼяттю наших загиблих”, – сказала депутатка.

Вона також закликала керівництво парламенту, регламентного комітету і голову партії “СН” Олену Шуляк вибачитися перед памʼяттю наших загиблих.

“Мені соромно за Київ, який обрав Безуглу депутаткою. Дуже боляче, що така ницість може бути в парламенті”, – написала співголова фракції.