Коли Кримський міст остаточно буде знищений – у ВМС ЗСУ відповіли

Новини

Попри часту “бавовну” у Криму, міст через Керченську протоку поки функціонує.

Речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук пояснив, що наразі ЗСУ не бачать необхідності повністю знищити Кримський міст. Однак він наголосив, що міст буде зруйнований тоді, коли цього буде вимагати ситуація.  tsn.ua

Про це він розповів в інтерв’ю “Укрінформу”.

“Ми не страждаємо, на відміну від росіян, символізмом. Це дуже допомагає при веденні бойових дій обмеженим ресурсом. Якщо умовно на день народження так званого президента РФ у них стоїть завдання щось десь взяти, то у нас такого немає. І відповідно це нам полегшує трохи завдання. Тому цей міст звісно буде зруйнований, але він буде зруйнований тоді, коли цього буде вимагати ситуація. Руйнувати міст, щоб підняти настрій, немає сенсу. Коли треба буде обрізати логістичні хвости Криму і зробити його островом, обов’язково це буде зроблено. Тому чекати слід слушного моменту”, – зазначив він.

Дмитро Плетенчук також пояснив, що завдання вогневого ураження по території тимчасово окупованого Криму не є чимось символічним, воно вкладається в загальний план звільнення окупованої території України і планомірне винищення складів зберігання, пунктів управління, штабів тощо є елементами однієї великої операції.

“Звісно, у нас дуже часто вимірюють контрнаступ квадратними кілометрами, але це не дуже правильно, тому що будь-які такі операції є багатоскладовими, багатошаровими, там є багато елементів, які мають виконуватися у відповідній послідовності”, – резюмував речник ВМС ЗСУ.