Загроза повторного наступу рф на Київ: яка зараз ситуація в Білорусі та чого чекати українцям

Новини

Поки що немає свідчень того, що сили окупантів, які дислокуються в Білорусі, насамперед вагнерівці, збираються здійснити новий наступ на Київ, але гіпотетично така загроза існує.

Про це розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов в інтерв’ю Politeka Online.

“Ми не можемо відмінусувати, просто зняти з рахунків “Вагнера” ​​і перестати відслідковувати ситуацію навколо цієї приватної військової компанії, з одного боку. З іншого боку, дивіться, навіть якщо вони всі разом зберуться, навіть якщо вони знайдуть там десь танки, бойові броньовані машини, артилерію, чого у них на сьогодні немає, то 4000 — ну це бригада, вона нічого не вирішує в тих масштабах, які там необхідні для того, щоб проривати нашу лінію оборони на півночі нашої країни”, — заявив Олег Жданов.

Експерт нагадав, що північний кордон України постійно вдосконалюють та нарощують потужну лінію оборони.

“Так, там є свої особливості, що там особливо не розвернешся у бік супротивника, бо кордон обмежує нас, але, проте, укріпрайони там створюються серйозні. Тож за вагнерівцями треба просто стежити, тим більше, що там навколо них зараз йдуть скандали один за одним”, – наголосив Олег Жданов і додав, що новий похід на Київ це так само, як порожні погрози “вагнерівців” піти на Варшаву.